MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11676316
nr 1167 6316
Byrå
20-tal, Gustaviansk stil, längd: 110 cm, djup: 47 cm, höjd: 70 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 mars 2018
kl 19:57:16
100 kr
250 kr
350 kr
400 kr
Den Gustavianska stilen